قوانین و مقررات فروشگاه ایران ۲ پلاس

گارانتی اصالت کالا 

  • تمامی محصولات مجموعه ایران ۲ پلاس از گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا برخوردار است. یعنی تمامی محصولات ارسال شده کاملا چک شده می باشند، و اگر به هردلیلی محصول ناسالم به دست مشتری برسد سریعا جایگزین آن ارسال خواهد شد. از نظر اصالت برند محصولاتی که در توضیحاتشان به عنوان اورجینال اورده شده اند، صددرصد اورجینال و اصل هستند و در صورت اثبات خلاف آن هزینه کالا، هزینه ارسال و برگشت و همچنین خسارت مشتری از طرف فروشگاه ایران ۲ پلاس پرداخت خواهد شد.

 بازگشت محصول

  • شما باید تا 48 ساعت پس از تحویل کالا. ایراد یا عیب احتمالی کالا را به ما اطلاع دهید و نسبت به مرجوعی آن اقدام نمایید.
  • در صورتی که کالای ارسالی دارای عیب یا ایرادی باشد هزینه تعویض و مرجوعی کالا به عهده فروشگاه ایران ۲ پلاس می باشد و در صورتی که مرجوعی کالا سلیقه ای و بدون نقص و ایراد باشد هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده مشتری عزیز است.

دقت فرمایید : در صورت تشخیص کالای استفاده شده  به هیچ عنوان قابل بازگشت یا تعویض نمی باشد. 

حفظ رازداری

  • ایران ۲ پلاس برای ثبت سفارش های شما مشتریان عزیز نیاز به اطلاعاتی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس دقیق (کد پستی الزامی میباشد ) و … دارد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی اطلاعات شما نزد ما محفوط بوده و هیچ گونه سو استفاده ای از این اطلاعات صورت نخواهد گرفت.
سایت ایران ۲ پلاس دارای نماد اعتماد الکترونیک معتبر از سایت وزارت صنعت و معدن نماد ساماندهی وزارت ارشاد و مجوز کشوری کسب و کار مجازی ( پروانه کسب ) است که در انتهای صفحه اول سایت قابل دسترسی است و با لمس (کلیک) بر روی هر کدام از نماد هار  می توانید جزئیات آن را مشاهده کنید.